Povýšili sme tepovanie na novú úroveň

Nie je tepovanie ako tepovanie. Aj keď je zrejmé, že vysávaním odstránite povrchovú nečistotu a prach, tepovaním ideme do hĺbky. Špina, ktorá sa skrýva hlbšie vo vlase koberca je nevyhnutné aspoň 1-2x do roka vytiahnuť práve tepovaním.

Teraz ale ideme ešte viac do hĺbky. Pridali sme teplotu, pribudol tlak. Púšťame sa do jedinečného projektu vysokotlakového čistenia s ohrevom vody.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o agresívnejšiu formu odstraňovania nečistoty ale opak je pravdou. Počas tohto procesu sa spotrebuje menšie množstvo čistiacich prostriedkov a tepovanie trvá podstatne kratšie. Podľa našich skúseností sa doba čistenia skrátila o 30 – 35%.

Ako je to možné?

Tajomstvo je skryté práve v technike čistenia. Tepovanie prebieha pri teplote roztoku do 70°C. Ak by teplota bola vyššia, hrozilo by poškodenie koberca, či sedačky. Podľa viacerých zdrojov sa mastnota a tuky rozpúšťajú pri teplote 60°C.

Ostaneme ešte pri teplote. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie(WHO) je 65°C teplota potrebná na účinné zneškodnenie baktérií, ktoré sa masovo vyskytujú v koberci alebo na poťahoch sedačiek.

Vďaka vyššiemu tlaku a teplote sa navyše účinne rozpúšťajú aj rôzne usadeniny v koberci. Ak je technika tepovania zlá, môžete svoj koberec dokonca poškodiť. Ako? Nečistota sa zmieša s vodou a vďaka gravitácii sa dostane hlbšie do koberca. Tam zatvrdne a môže v budúcnosti nenapraviteľne poškodiť štruktúru vlákna.

Pri vysokotlakovom čistení s ohrevom vody toto nehrozí. Príjemným bonusom aj doba vysušenia, ktorá je rádovo pár hodín.

Postupne navštevujeme stále viac domácností a firiem a túto techniku čistenia aplikujeme. Reakcie zákazníkov sú mimoriadne pozitívne. Preto sa nebojíme dať vám mimoriadny bonus. Garantujeme vrátenie peňazí, ak s výsledkom nie je zákazník na druhý deň spokojný.

Vyskúšajte nás. Radi aj vám vyčistíme koberec, či sedačku rýchlejšie, efektívnejšie a zároveň ekologickejšie s novou službou. Oslovte nás ešte dnes a my vám pošleme cenovú ponuku.