Tepovanie s ohrevom
Odstráni akékoľvek nečistoty!

Pred & po vytepovaní sedačky

Pre koho je tento typ tepovania vhodný?

Toto čistenie je určené pre všetkých, ktorí vyžadujú kvalitnú prácu s čo najlepším výsledkom. Vytepujeme vám sedačku, koberec, či dokonca aj auto a mnoho iného. 

Oproti klasickému tepovaniu má tento druh tepovania množstvo výhod, napríklad: 

Kratší čas čistenia

Čistenie do väčšej hĺbky

Lepšia dezinfekcia

Efektívnejšie odstraňuje škvrny

Ekologickejšie čistenie

Kratšia doba schnutia

Cenník

Dodanie služby

1.

Po vyplnení formulára na našej stránke a následnej objednávke sa s vami skontaktujeme ihneď ako to bude v našich silách.

2.

Vyberieme spolu termín, ktorý vám bude vyhovovať a je to!

3.

Už sa len môžete tešiť na čistú sedačku či koberec.
U nás platíte až po vykonaní služby, pretože spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste.

Kontakt

Často kladené otázky

Tepovanie s ohrevom je lepšie kvôli tomu, že na toto čistenie sa používajú stroje, ktoré majú vyššie všetky parametre potrebné k dôkladnému vyčisteniu. Vyšší tlak vody, vyšší podtlak odsávania a celý proces prepierania prebieha s horúcou vodou 50-60°C, čo zabezpečí lepšie rozpustenie nečistôt a kratšiu dobu schnutia.

Teplota vody je dostatočná na kvalitné vyčistenie, ale nie tak vysoká, aby poškodila syntetickú alebo organickú poťahovú látku. Proces čistenia prebieha rovnakým spôsobom ako klasické tepovanie a horúca voda nám pomáha dosiahnuť pri čistení výsledky, ktoré sa pri klasickom tepovaní dosiahnuť buď nedajú alebo by muselo byť na čistenie vynaložené omnoho väčšie úsilie spojené s mechanickou silou(kartáčovanie) alebo vyššou dávkou čistiaceho prípravku. Pri aplikovaní týchto aspektov dochádza k väčšiemu zaťaženiu látky ako pri tepovaní s horúcou vodou.

 

Vytepujeme vám sedačku, matrac či koberec!

Recenzie

Technológie, ktoré používame

Tepovanie s ohrevom vykonávame výlučne s tými najlepšími a najmodernejšími prístrojmi, ktoré zabezpečujú vysoký tlak a dôkladné čistenie po celú dobu trvania.

V prípade, že zákazník potrebuje, aby tepovaná plocha bola čo najrýchlejšie suchá, používame špeciálne ventilátory na rýchle dosušenie koberca, sedačky a mnoho iného. 

Tepovanie s ohrevom už od 12€