Cenník upratovacích služieb

Upratovanie:

BytDom
BežnéGenerálne*
Umývanie okien
Pravidelne

Odhadovaná cena:

-

Hodnota je orientačná, minimálna cena upratovania – 50€.

Uvedené ceny sú bez DPH.

*Bežné upratovanie – povysávanie, umytie podláh, utretie prachu zo všetkých plôch, odstránenie vodného kameňa a mastnoty.
Generálne upratovanie – dôkladnejšie čistenie – oblečenie v šatníku, odsúvanie nábytkov, dôkladná dezinfekcia kúpeľne a WC, úplne odstránenie všetkych mastnôť zo spotrebičov, umytie všetkých obkladov, prípadne vybratie vecí zo skriniek a utretie poličiek aj pod vecami, vyčistenie dverí a zárubni a ťažko dostupných miest.

Individuálne služby

Samostatné umývanie okien

2€/m2

Samostatné umývanie okien + čistenie žalúzií

3,2€/m2

Samostatné vysávanie

0,5€/m2

Individuálne práce

12€/hodina - 1 osoba

Doprava je účtovaná zvlášť a počíta sa nasledovne. Doprava v rámci mesta je paušálna vo výške 5 €. Doprava mimo mesta je účtovaná paušálom 5 € + 0,35 € za každý kilometer mimo označenie mesta. Kilometre sa počítajú tam i späť. Minimálna cena objednávky je 50 € vrátane dopravy.

V prípade extrémneho znečistenia pred začatím čistenia oznámime možný príplatok vo výške 30% k základnej cene (zachlpenie od zvierat, biologické znečistenie a iné prípady).

Zmena cien vyhradená.

Naše cenníky nie sú náhodné čisla, je zostavený podľa nákladovosti a pracnosti. Jeho schválenie je v réžii viacerých ľudí. Kvalitná služba si vyžaduje špičkovú techniku, certifikáty, školenia a najlepšie prípravky. Ak nehľadáte najlacnejšie urobenú službu ale preferujete kvalitnú službu, ste u nás správne.