Čistiareň kobercov

Váš koberec bude opäť ako nový!

Pred &
po
tepovaní koberca

Čo obnáša vysokotlakové čistenie kobercov?

Pomocou špeciálnych prístrojov a prípravkov z amerického trhu detailne a precízne vyčistíme vás koberec!

Služba zahŕňa:

Čistenie starých škvŕn a celého povrchu

Dezinfekcia povrchu koberca

Sušenie koberca

Cenník

Koberec sa najprv vypráši špeciálnym zariadením, ktoré z neho vyklepe aj prach a nečistoty, ktoré sú hlboko v osnove koberca. Následne sa na základe inšpekcie použijú špeciálne prípravky na konkrétne typy znečistení, ako napríklad krv, víno, káva, moč a iné biologické znečistenia. Koberec sa napení prípravkom podľa typu koberca a nakoniec sa prepiera pomocou vysokého tlaku a horúcej vody. Následne ide koberec do sušiarne, kde v priebehu 24h vyschne dosucha. Potom sa posledný krát povysáva a zabalí do fólie, aby sa pri preprave nezašpinil.

Dodanie služby

1.

Po vyplnení formulára na našej stránke a následnej objednávke sa s vami skontaktujeme ihneď ako to bude v našich silách.

2.

Koberec nám donesiete na jedno z našich 3 zberných miest a je to!

3.

Už sa len môžete tešiť na čistý, ako nový koberec.

U nás platíte až po vykonaní služby, pretože spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste.

Kontakt

Využite službu odvozu a dovozu koberca až k Vám domov.

Už od 5€ za dopravu. Odvoz a dovoz kobercov robíme v mestách Žilina, Martin, Čadca, Považská Bystrica a okolie týchto miest.

Často kladené otázky

Koberec vždy vyčistíme lepšie u nás v Uni-lux, nakoľko ku každému kobercu pristupujeme individuálne podľa typu znečistenia. Nemusíte mať strach, že Vám napučí podlaha, pretože koberec k Vám príde 100% suchý.

Bežne čistíme koberce do jedného týždňa, no po dohode dokážeme vyčistiť koberec aj expresne do 24h.

Priebeh čistenia kobercov od Uni-lux

Referencie

Špeciálny prístroj na klepanie kobercov

Technológie, ktoré používame

Na čistenie kobercov používame len tie najkvalitnejšie a najmodernejšie prístroje, či už prístroj na vysokotlakové čistenie pomocou horúcej vody alebo kvalitné sušičky.

Používame prípravky z amerického trhu, ktorý je jednotka v oblasti čistenia kobercov. Na základné čistenie kobercov používame prípravky, ktoré sú odbúrateľné vo vode a majú nižšie PH spravidla na mydlovej báze, takže sa nemusíte obávať aj v prípade ak sa na vašom koberci hrajú malé deti, nejedná sa o agresívne chémie.

 

Čistenie kobercov už od 8€