Vysokotlakové čistenie: Všestranná metóda pre čistotu a údržbu

Vysokotlakové čistenie je moderná technika, ktorá sa využíva na čistenie a údržbu rôznych povrchov. Výhody čistenia vysokým tlakom spočívajú v tom, že vysokotlakový prúd vody je schopný odstrániť nečistoty, špinu a iné usadeniny efektívne a rýchlo. Prinášame Vám prehľad rôznych oblastí, kde sa dá vysokotlakové čistenie úspešne uplatniť:

Exteriéry domov a budov

Zámková dlažba, kachlice a iné časti exteriéru domov môžu byť časom pokryté prachom, hmyzom, plesňami a inými nečistotami. Vysokotlakové čistenie je skvelý spôsob, ako rýchlo a účinne obnoviť ich atraktívny vzhľad a vrátiť im čistotu.

Fasády

Vysokotlakové čistenie je najúčinnejším v boji proti zájdenej fasáde. Vyčistí ju do hĺbky a prinavráti jej žiarivú farbu. Čistenie vykonávame pomocou moderných technológií vrátane chémie, kde si môžete vybrať  možnosť impregnácie alebo bez impregnácie. Následne si znečistenú vodu odnesieme so sebou.

Vozidlá

Vysokotlakové čistenie je vynikajúce na čistenie áut, motocyklov, karavanov a iných vozidiel. Týmto spôsobom sa dá odstrániť zanesený prach, blato, hmyz a iné nečistoty z exteriérov vozidiel.

Kameninové a betónové plochy

Chodníky, nádvoria, garáže a iné betónové plochy časom môžu postupne strácať svoj lesk kvôli usadeninám a nečistotám. Vysokotlakový prúd vody ich dokáže dôkladne prečistiť a oživiť ich vzhľad. Rovnako tak im zabezpečí dlhšiu životnosť.

Bazény a jazierka

Okolie bazénov a jazierok môže byť náchylné na rast plesní a rias. Vysokotlakové čistenie je účinný spôsob, ako odstrániť usadeniny a zabezpečiť čistotu vodných plôch.

Priemyselné čistenie

V priemysle sa vysokotlakové čistenie používa na čistenie zariadení, strojov a rôznych priestorov, kde je potrebná dôkladná hygienická údržba.

V UNI-LUX vykonávame vysokotlakové čistenie precízne a dôkladne pomocou najmodernejších postupov a prístrojov.

Pri čistení vysokým tlakom používame profesionálne veľkokapacitné vysávače, čím vieme zabezpečiť kompletné vyčistenie. Po vykonaní čistenia sa už o nič nemusíte starať, pretože po nás neostane neporiadok. Povysávame si vodu, ktorú používame na čistenie a taktiež naplavené hrubé nečistoty a jednoducho si ich odnesieme so sebou.
Alebo